У Львові презентують соціальний проект #ПланетаСонячнихЗайчиків

Презентація відбудеться 27 квітня в Park. Art of Rest
     727  

У рамках проекту відбудеться відкриття фотовиставки «#ПланетаСонячнихЗайчиків», презентація книги-казки «В країні Сонця» – про те, як сонячні діти своїм теплом можуть зробити цей світ кращим, а також перегляд короткометражного фільму-казки, знятого за її мотивами.

«Чи знаєш ти, що у світі на 700 звичайних дітей народжується одна особлива. Особливою її робить унікальна здатність лише одним своїм дотиком наділяти інших людей радістю», – так починається казка «В Країні Сонця», з якої все і почалося.

Українські діти – моделі Влада Поліно-Василенко та Катя Іванова – написали казку «В Країні Сонця» про те, як сонячні діти своїм теплом можуть зробити цей світ кращим та запросили своїх подружок, теж відомих моделей Терезу та Юстину Попко, Анастасію Глушко, Катерину Берловську та журналіста Ростислава Вороха взяти участь у спільному з сонячними дітками фотопроекті та показати, що в Україні також є дуже талановиті і обдаровані діти з синдромом Дауна яким дуже потрібна підтримка і прихильність суспільства.

Унікальність проекту полягає в об’єднанні на одному знімальному майданчику дітей – професійних моделей і сонячних діток.

Ціль проекту – привернути увагу суспільства до інакшості, однак не меншовартості, людей з синдромом Дауна.

Результатом співпраці стала фотовиставка #ПланетаСонячнихЗайчиків, яка символічно складається із 21 сюжету, які відтворені за мотивами казки.

Метою проекту є руйнування стереотипів: «Можливо все, головне в це вірити».

І Сонячні учасники проекту довели це.

Сонячні дітки, вихованці ГО «Вінницький Даун синдром» показали себе дуже професійно, продемонстрували гарну соціальну адаптацію, вміння працювати на рівні із дітьми, які вже вміють працювати на камеру.

Зміни починаються з себе, «…а щира посмішка здатна подолати самі злі чари.»

Усього в проекті було задіяно 12 сонячних дітей різних вікових категорій малеча Косніцка Нія та Бабанова Кірочка, майбутні першокласники Наставна Аня, Парахін Максим, Пехота Надія та справжній джентльмен Когут Міша, а також вже дорослі і відповідальні підлітки Гнатик Маша, Антонюк Ілля, Глушак Саша, Цюпенко Ангеліна та Рамповіч Ліза.

Фотограф проекту – Тетяна Турченкова.

Фотовиставка є мобільною. Складається із 21 фотографії, знятої за сюжетами книги.

Книгу наразі перекладають англійською та польською мовами, після друку нової партії з ідентифікуючим знаком її буде занесено до списку інклюзивної літератури.

Проект уже презентували у м. Вінниці. В травні буде презентація в м. Івано-Франківськ, а потім – у Києві.

Проект підтримали українські зірки Вадим Олійник, солістка гурту  The Hardkiss Юлія Саніна, Марія Яремчук, Єва Кошова, Анастель, RealO записавши відеозвернення на підтримку сімей, які виховують сонячних дітей.

Подія в соцмережі: facebook.com/SunnyBannyLandUkraine

Відеоказка