У Дрогобичі представили карту-схему об’їзної дороги біля Стебника

Сьогодні у Дрогобицькому районі працюють проектанти об'їзної дороги, яку прокладатимуть через карстові провалля та небезпеку обвалу ділянки автодороги Дрогобич-Трускавець
     1287  

Про це інформує Дрогобицька районна державна адміністрація.

У першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулася робоча нарада за участю представників Служби автомобільних доріг області, проектної фірми ТІП «Сінк плюс» із Києва, Модрицького сільського голови Мирона Флюнта, керівників СГХП «Полімінерал», Дрогобицького та Бориславського РЕМів, газового управління, місцевого підрозділу Укртелекому, Дрогобицького водоканалу, управління Держгеокадастру та інших.

Представники Служби автомобільних доріг представили карту-схему території, через яку пролягатиме нова дорога. Присутні на нараді узгодили деталі, обговорили та погодили карту, а відтак виїхали на місце майбутнього будівництва дороги.

За підсумками роботи на детальний план нанесуть наявні мережі та комунікації. Також, сьогодні на сесію Модрицької сільської ради винесуть погодження земельних питань, пов’язаних з будівництвом дороги.

Як зазначили представники Служби автомобільних доріг, всі документальні роботи намагатимуться завершити в найкоротші терміни, щоб якнайшвидше розпочати будівельні роботи.

Нагадаємо, об’їзна дорога у Стебнику коштуватиме понад 100 мільйонів гривень. Тендер на проект та самі роботи мають провести вже у квітні.

У Стебнику стався обвал на місці карстової пустоти. Обвалилася зона діаметром 300 метрів на глибину до 50 метрів. Локація обвалу – 500 метрів від дороги Дрогобич-Трускавець. У підсумку на дорозі пішли тріщини.