Рокери-романтики «Беz обмежень» дадуть у Львові концерт «на біс»

У середу, 25 квітня, у львівському клубі «Малевич» відбудеться сольний концерт популярного українського гурту «Беz обмежень». Початок – о 19:00
     444  

На численні прохання та на підтримку нового альбому «Буду з тобою!» «Беz обмежень» вирішили знову завітати до Львова з концертом. У програмі виступу – пісні не тільки з нового релізу, а й улюблені хіти із трьох попередніх студійних альбомів гурту – «Underground» (2007 р.), «Дихаю тобою» (2015 р.) та «5 хвилин» (2017 р.).

У першій частині свого всеукраїнського туру гурт дав 18 концертів, двічі завітавши до Львова. А розпочалися гастролі в Лондоні, де «Беz обмежень» виступили вперше, – на благодійному концерті у Громадському Українському Центрі. У другій частині туру заплановано два десятки концертів. До деяких міст музиканти завітають вперше, а в деякі приїдуть вдруге – з концертами «на біс». «Беz обмежень» запрошують на свої виступи усіх, хто цінує справжні почуття, романтику і не уявляє свого життя без кохання!

«Беz обмежень» – відомі українські рок-романтики. Мужні чоловіки, які завоювали багато сердець щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. Музиканти залишаються вірними собі, не припиняють експериментувати та не визнають ніяких лімітів у форматі чи стилі, тому в музиці та текстах «Беz обмежень» кожен знайде щось для себе – від тихої витонченої лірики до шаленого драйву.

Кожен виступ «Беz обмежень» – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100 і навіть трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу.

Вартість квитків на концерт «Беz обмежень» 25 квітня у клубі «Малевич» у Львові – від 300 до 1000 грн.

Квитки онлайн – тут: gastroli.ua/tickets/bez-obmezhen-lviv/buy