На Сихові пропонують обмежити рух машин біля Парку Івана Павла ІІ

Натомість пропонують заїжджати на вулицю Лісну зі сторони вулиці Освицької
     1039  

Фото: Андрій Рущак

У Львівській міській раді зареєстрували петицію, у якій просять встановити фізичне обмеження при в’їзді на вулицю Лісну – у Парк Святого Івана Павла ІІ. Активісти пояснюють, що дорожні знаки “В’їзд заборонено” та “Пішохідна зона” тут є, проте водії на них не зважають.

«Крім того,  влітку на початку вул. Лісної іноді паркуються автомобілі деяких відвідувачів парку-лазанки “Тарзан”. Виклик патрульної поліції та фіксація таких порушень не виправили ситуацію»,- йдеться у петиції.

Автор ідеї, Володимир Сольський, наголошує на тому, що безперешкодний заїзд машин на пішохідну зону є загрозою. Адже в цьому місці багато велосипедистів та дітей на самокатах чи біговелах. Тут постійно гуляють мами із візочками, літні люди.

Тим більше, відповідно до правил благоустрою м. Львова заборонено влаштовувати стоянки автомашин, зупинки пасажирського транспорту та паркувати автотранспортні засоби на газонах міських лісів, парків, скверів, бульварів, рекреаційних зон.

«На вході в парк з вул. Скрипника перед в’їздом на вул. Лісну встановлено дорожні знаки  Окремий тротуар для пішоходів на вул. Лісній відсутній. Мешканці вул. Лісної (всього 2 будинковолодіння) та парафіяни Римсько-католицької парафії св. Архангела Михаїла мають можливість в’їзду на вул. Лісну з вул.Освицької»,- пояснює активіст.

Тому пропонує встановити стовпці обмеження руху, які не зважатимуть пішоходам та велосипедистам, однак не дозволять заїжджати машинам.

Петицію зареєстрували 18 квітня. Вона має набрати 500 голосів, аби її розглянули у міській раді.