Львів’ян закликають підтримати ГО «Кращий Сихів»

Організація займається одразу кількома проектами
     498  

Громадська організація «Кращий Сихів» розповіла про проекти, які планує впроваджувати в мікрорайоні цього року. Оскільки організаціє є некомерційною, то її члени закликають фінансово підтримати реалізацію задуманого. Про це повідомляє «Кращий Сихів» на своїй сторінці в мережі Facebook.

В планах на 2018 рік такі проекти:

 1. Простори: Оновлення Площа Довженка
  Простори: Оновлення парку Івана – Павла ІІ (Сихівський ліс)
  3. Простори: завершення Сквер Гідності
  4. Моніторинг Стратегії розвитку Сихова
  5. Екосвято на Сихові 2018
  6. Екомаршрут у Сихівському лісі
  7. Соціальне підприємництво: кафе-коворкінг “Кава по-сихівськи”
  8. СихівЦІ: цікаві люди Сихова. Проект разом із Nastya Styopina, менеджером Школи журналістики УКУ.

Частину проектів ініціює сама організація, до інших долучається будучи в складі конкурсних комісій, моніторячи тендери, процеси розробки проектів. Також «Кращий Сихів» веде постійний діалог між владою та громадою мікрорайону.

«Як громадська організація, ми доросли до того, що знаємо «як зробити» і потребуємо на це ресурсів. Щоби щось змінити потрібен системний підхід і щоденна праця. Людина не може постійно волонтери ти, тому ми шукаємо людей, які б могли постійно писати запити в державні органи, подавати їх, моніторити реалізації проектів та організовувати власні, спілкуватись, зокрема з мешканцями», – розповіла керівниця ГО «Кращий Сихів» Наталія Піпа.

На сьогодні «Кращий Сихів» розвиває три напрямки роботи: кращі простори, кращі спільноти і сталий розвиток. Свою діяльність організація розпочала з питання незаконної забудови в районі та зробили Сквер гідності за сучасними стандартами. Частину коштів домоглися виділили від міської ради та 300 тисяч зібрали спільно мешканцями.

Підтримати реалізацію цих проектів будь-якою сумою ви можете тут.

Для їх реалізації згаданих проектів у 2018 році необхідно 15 000 грн щомісяця. Наразі  залучено 7280 гривень.