Адвокат Олександра Агашкова прокоментував оприлюднене відео

За словами Олега Мицика, воно ніяк не вплине на слідство
 |    1229  

Адвокат підозрюваного Олег Мицик у коментарі  Львівському порталу назвав цей вчинок неправомірним і наголосив, що це – розголошення таємниці слідства.

«Передача інформації від оперативного підрозділу до слідчого має відбуватися лише через прокурора. А тут… Іншими словами, в даному випадку потрібно ставити питання, яким законом дозволено керівнику прес-служби виготовляти компільовані ролики для оприлюднення на всю країну. Що це таке? Це – очевидне розголошення таємниці слідства. Де дозвіл слідчого і прокурора? А все інше – це деталі. Хай їх оцінюють в ході слідства», – підкреслив адвокат Олег Мицик у коментарі Львівському порталу.

Олег Мицик переконаний, що оприлюднене відео не вплине на хід слідства

«Це є нічим іншим, як підготовкою громадської думки», – зазначив Олег Мицик.

Як писала «Львівська газета», вчора речник обласного управління СБУ Олег Александров оприлюднив на своїй приватній сторінці у Facebook відео передачі хабара Олександру Агашкову.

Нагадаємо, 5 квітня, у Львові затримали директора культурно-мистецького центру «Супутник», що на Левандівці (вул. Повітряній, 20) Олександра Агашкова та його заступника Михайла Севрука.

За офіційною інформацією управління СБУ у Львівській області, їх затримали на отриманні хабара.

«Посадовці хотіли отримати від підприємця 10 тисяч гривень за здачу йому приміщення в оренду для проведення культурно-масового заходу без укладання договору. Тобто гроші за оренду мали піти їм у кишеню, а не до бюджету громади Львова. Оперативники спецслужби затримали хабарників на робочому місці під час одержання усієї суми неправомірної вигоди», – йдеться в офіційному повідомленні СБУ.

Водночас чимало депутатів, чиновників та громадських активістів стали на захист директора “Супутника”. Вони переконані, спецоперація із затримання – провокація. Причина – боротьба з незаконним МАФом та проти забудови Левандівського парку.

11 квітня Галицький районний суд міста Львова виніс рішення про обрання запобіжного заходу директору  культурно-мистецького центру «Супутник», що на Левандівці (вул. Повітряній, 20). Олександру Агашкову. Попри позицію обвинувачення, яке вимагало для підозрюваного арешт терміном на 60 діб з можливістю внесення застави понад 70 тис грн, суд дозволив народним депутатам Ігорю Васюнику та Ірині Подоляк взяти Агашкова на поруки.