Зловмисники знищують дерева у Львові

На вулиці Івана Пулюя невідомі пошкодили дерева на двох алеях 
   Єлизавета Чип   1442  

Фото: Єлизавета Чип

Фруктові дерева «підрубали» сокирою: «Пошкоджено камбій по всьому периметру дерева – сік не зможе транспортувати поживні речовини», – ставить невтішний «діагноз» експерт-консультант Всесвітнього фонду природи Дмитро Карабчук. За таких «ран» вони приречені на всихання й подальшу рубку.

Вочевидь, зелень і затінок комусь дуже заважає: «Дерева пошкодили невідомі особи, – коментують ситуацію на Гарячій лінії міста Львова, – РА Франківського району дано доручення ЛКП з’ясувати обставини та опитати мешканців для встановлення осіб порушників». Франківська райадміністрація також повідомила – щодо інциденту скеровано лист у поліцію.

За пошкодження до ступеня припинення росту дерев правопорушники несуть адміністративну та матеріальну відповідальність, адже зобов’язані відшкодувати завдані збитки.

Фото: Єлизавета Чип

Обласна екологічна інспекція обіцяла «коли буде час» розглянути повідомлення «Львівської газети» про пошкодження дерев й запросити журналістів на виїзд інспектора, який зафіксує вчинену шкоду й порахує спричинені збитки.

Джерело: google.com.ua/maps