Українці можуть скористатися програмою «теплих кредитів»

Відкрито фінансування цієї програми
     1088  

Від сьогодні всі охочі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися урядовою програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк) та отримати відшкодування у розмірі:

20% – на придбання «негазових» котлів (35% – для субсидіантів),

35% – для утеплення індивідуального житла,

від 40% до 70% – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

Приватні домогосподарства та ОСББ також можуть розраховувати на додаткові компенсації від місцевої влади. Про це повідомили у прес-службі Держенергоефективності.

На сьогодні діє 128 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів»: у 18 регіонах, 48 районах і 62 містах.

«Для кожної родини є унікальна нагода отримати подвійну, а інколи й потрійну фінансову допомогу при утепленні житла. Тож, звертайтеся до мера міста чи очільника області та дізнавайтеся про додаткову підтримку. Інформація про місцеві програми також є на сайті агентства: saee.gov.ua/uk/programs/map», – повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Участь в урядовій програмі «теплих кредитів» – це нагода значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів; зменшити комунальні рахунки; підвищити комфорт в оселях і збільшити вартість будинку.

Нагадаємо, 2018 року уряд виділив 400 млн грн. на компенсації за «теплими кредитами», з яких 190 млн грн. – для ОСББ.

З початку дії програми у жовтні 2014 р. і досі програмою скористалося понад 400 тис. сімей, які залучили більше 5 млрд грн. «теплих кредитів».