У Шевченківсьму гаю реалізують чотири великі проекти

На музей чекають оновлення
   Ольга Миза   853  
У Шевченківсьму гаю реалізують чотири великі проекти

У Шевченківсьму гаю реалізують чотири великі проекти

Від сьогодні дано старт одразу чотирьом інфраструктурним проектам на території музею народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького, відомого в народі як «Шевченківський гай».

За словами заступника міського голови Львова Андрія Москаленка, перший проект стосується оновлення адміністративного корпусу музею. Сьогодні це будівля, де працює персонал музею. Однак, на переконання міської ради, потенціал схожої будівлі більший – вона має стати освітнім та культурним центром.

«Ми ставимо собі за мету готуватися до будівництва нового адміністративного корпусу», – розповів Андрій Москаленко.

Другий важливий проект – будівництво інформаційно-освітнього центру Климентія Шептицького. Нагадаємо, раніше його планували як візит-центр. Однак, проаналізувавши запити відвідувачів, зробили акцент на інформаційно-освітньій функції. У центру мають бути якісні виставкові зали, та приміщення для проведення наукових конференцій.

«Першу плануємо присвятити дослідженням історії і традицій родини Шептицьких», – зазначає Андрій Москаленко.

Третій проект, за словами Андрія Москаленка, стосується поліпшення побутових умов для монахів. Для цього потрібно зробити якісний ескізний проект, підготувати проектну кошторисну документацію.

Четвертий проект стосується якості надання послуг. Йдеться про облаштування парковки поблизу вхідної зони.

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми  міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED