«Тартак» дасть клубний концерт у Львові в рамках проекту «Українське Вибране»

21 квітня культовий український гурт «Тартак» зіграє клубний концерт на живо у Львові на сцені !FESTrepublic
     1010  

Це вже другий концерт в рамках проекту «Українське Вибране».

У день концерту організатори запрошують всіх охочих на фан-зустріч з гуртом. Вхід на фан-зустріч вільний. Вона розпочнеться о 18:30 на !FESTrepublic.

Тартак – це український гурт, заснований у Луцьку 1996 року. За 21 рік свого існування «Тартак» пережив багато: від перемоги на головному Всеукраїнському музичному фестивалі «Червона Рута», вибухового в усіх розуміннях дебютного альбому і статусу однієї з найпопулярніших груп країни – до змін у складі та перекваліфікування в клубну команду. Гурт вже випустив 9 альбомів, відзняв більш ніж 40 кліпів, узяв участь у численних фестивалях в Україні та закордоном.

Студенти Української Академії Лідерства перед виступом о 20:00 проведуть благодійний аукціон. Продадуть зі сцени спеціальні лоти, а гроші скерують на навчальні проекти студентів Української Академії Лідерства у Львові.

«Українське вибране» – це концерти гуртів, на музиці яких виросло кілька поколінь українців, яка стала вже повноправною частиною української культури. Попереду ще концерти ВВ, «Плачу Єремії» та «Піккардійської Терції». Відкривали проект «Кому Вниз».

Українське Вибране – це спільний проект Холдингу емоцій “!FEST” та Української Академії Лідерства.

Квитки на Gastroli.ua