СБУ оприлюднила відео передачі хабара Олександру Агашкову

Відео оприлюднив речник управління СБУ у Львівській області Олег Александров
     1447  

Фото: zik.ua

“Дуже цікаве відео, що знімає усі питання з приводу хабарництва Олександра Агашкова.
Особливо, крім ненормативної лексики, доставляє його реакція на наркотики та алкоголь у мистецькому центрі”, – написав Олег Александров у себе на Facebook-сторінці.

Нагадаємо, 5 квітня, у Львові затримали директора культурно-мистецького центру «Супутник», що на Левандівці (вул. Повітряній, 20) Олександра Агашкова та його заступника Михайла Севрука.

За офіційною інформацією управління СБУ у Львівській області, їх затримали на отриманні хабара.

«Посадовці хотіли отримати від підприємця 10 тисяч гривень за здачу йому приміщення в оренду для проведення культурно-масового заходу без укладання договору. Тобто гроші за оренду мали піти їм у кишеню, а не до бюджету громади Львова. Оперативники спецслужби затримали хабарників на робочому місці під час одержання усієї суми неправомірної вигоди», – йдеться в офіційному повідомленні СБУ.

Водночас чимало депутатів, чиновників та громадських активістів стали на захист директора “Супутника”. Вони переконані, спецоперація із затримання – провокація. Причина – боротьба з незаконним МАФом та проти забудови Левандівського парку.

11 квітня Галицький районний суд міста Львова виніс рішення про обрання запобіжного заходу директору  культурно-мистецького центру «Супутник», що на Левандівці (вул. Повітряній, 20). Олександру Агашкову. Попри позицію обвинувачення, яке вимагало для підозрюваного арешт терміном на 60 діб з можливістю внесення застави понад 70 тис грн, суд дозволив народним депутатам Ігорю Васюнику та Ірині Подоляк взяти Агашкова на поруки.