У Перемишлянському районі садили квіти в ямах на дорозі (фото, відео)

Активісти з Перемишлян вирішили привернути увагу керівництва області до обіцянки, яку дали ще три роки тому
   Роксолана Мудрак   937  

Фото: Андрій Григоришен

Тоді Олег Синютка пообіцяв капітальний ремонт траси Т-14-17 Куровичі – Рогатин. Окремі частини дороги відремонтували, зокрема в самих Перемишлянах (1,5 км). Аби в місті було дорожнє покриття, місцеві депутати писали звернення та збирали підписи мешканців. У підсумку торік підрядник поклав другий шар асфальту. Та за межами міста роботу не продовжили. Тому, вже традиційно в таких ситуаціях, на проміжку дороги в ямах висадили… квіти.

«Ми, мешканці району, які регулярно їздимо цією дорогою, ситі по горло обіцянками та вимагаємо дотримати обіцянки очільника області Синютки О. М.; негайно оголосити тендер на ремонт дороги Куровичі – Рогатин та розпочати ремонтні роботи. Не будьмо байдужі та змусьмо владу виконувати свої обіцянки, а не лише спостерігати, коли щось робиться за 2 місяці перед виборами з метою популізму…» – закликає один з активістів і за сумісництвом депутат Перемишлянської міської ради Андрій Григоришен.

Самі мешканці кажуть, що ремонт цієї дуже важливий для них, адже часто міжобласні перевізники відмовляються їздити за маршрутом, що пролягає саме цією трасою, аргументуючи, що через жахливе дорожнє покриття ламається автобус. Відповідно, пасажирові доводиться їхати на іншу автостанцію або з пересадками, аби добратися до Перемишлян чи проміжних населених пунктів.