Податківці застерігають від шахраїв

Аферисти телефонують і вимагають нібито перерахунку коштів на бюджетний рахунок
     315  

Головне управління ДФС у Львівській області застерігає: на теренах Львівщини діють «телефонні аферисти». За наявною у органів фіскальної служби Львівщини інформацією, шахраї видають себе за працівників фіскальної служби і вимагають певних оплат.

Так, встановлено, що з телефону номер 050-826-90-67 або 050-826-97-54 платникам податків надходять дзвінки провокаційного і протиправного характеру нібито від керівника ГУ ДФС у Львівській області.

ГУ ДФС у Львівській області неодноразово інформувало про намагання здійснити шахраями псевдоперевірок суб’єктів господарювання.

Такі «перевіряючі» зазвичай не мають жодних дозвільних документів і, як правило, навіть не намагаються письмово зафіксувати ймовірне порушення податкового законодавства.

“У будь якому випадку переконайтесь, що Вам дійсно телефонує працівник фіскальної служби – попросіть його назватися та зателефонуйте на його робочий телефон. У жодному разі не сплачуйте кошти на запропонований Вам по телефону «бюджетний» рахунок. Не сплачуйте кошти у бюджет поспіхом. З’ясуйте достовірність реквізитів рахунку на сайті ГУ ДФС у Львівській області або самостійно передзвоніть у відділ обліку платежів. Ви можете допомогти виявити шахраїв фіксуючи такі злочинні дії та повідомляючи про такі факти правоохоронні органи та органи фіскальної служби”, – повідомляють в управлінні.

Щодо дій шахраїв а такожж правопорушення посадовими особами органів ДФС можна цілодобово повідомляти за телефоном 0800-501-007 (напрямок «4») на гарячу телефонну лінію «Пульс», а також за телефоном 297-36-09.