X
    Categories: Новини

Песики й котики з ЛКП «Лев» чекають на прилаштування

Усі вони здорові, стерилізовані та вакциновані

Собаки й коти, в яких неможливо не закохатися! Когось із них покинули, хтось народився вже на вулиці… Але всі вони стають суцільним втіленням щастя, тільки-но бачать біля себе людину-друга. Прихистіть чотирилапого з ЛКП «Лев», наповніть кожен свій день радістю та теплом.

Мальва. Руда красуня, їй трохи менше року. Наразі трішки сором’язлива, але любить людей. Обожнює обійми. Дуже віддана та добра. Підійде на прилаштування у родину з дітьми, які люблять тварин.

Бой. Маленьке чудо, розміром менше за кота. Ймовірно, він загубився, адже зовсім ручний. Доглянутий, обожнює бути на руках.

Челсі. Молоденька собачка. Дуже грайлива та добра, допитлива та енергійна. Схожа на маленьке ведмежатко. Любить бути поряд з людьми і мріє про найвірнішу сім’ю.

Для сумного собаки Скруджа, якого забрали з вулиці за зверненням небайдужих львів’ян, шукають найкращі руки! Люди стали свідками того, як цього вже зрілого собаку викинули з машини… Для нього шукають нових господарів, які подарують опіку та свою любов, щоб собака зміг дожити останні роки в добрій і вірній сім’ї. Собака не агресивний, не вибагливий у їжі та дружній до інших собак.

Сільвер. Зрілий собака. Спокійний і виважений. Потрапив до ЛКП «Лев» із металевим нашийником, з його поведінки видно, що був домашнім, тож у ЛКП шукають його старих або нових господарів. Ще в ньому відчутна кров мисливця, він готовий брати слід. Поважний красень.

Лісса. Молода і наразі дуже сором’язлива собачка. Ніжна, охайна і зовсім невеличка, підійде на прилаштування у квартиру.

Дера. Спочатку Дера була наляканою та розгубленою, але вже відновила довіру до людей, добре гуляє на повідку. Спокійна, виважена, слухняна. Шукай найкращі руки!

Стафі потрапив до ЛКП «Лев» із вулиці майже без шерсті. Після обстеження виявилось, що в нього демодекоз. Це, ймовірно, і стало причиною того, що Стафі став безпритульним… З його поведінки ми можна зробити висновок, що до хвороби він був домашнім улюбленцем. На щастя, захворювання Стафі піддалося лікуванню. Він видужав і готовий переїхати у нову родину, аби стати її вірним охоронцем та другом. А ще Стафі дружній до інших тварин.

Пеппа, молода собака віком до року. Енергійна та грайлива, підійде на прилаштування в родину з дітьми, які люблять тварин. Потрапила до ЛКП «Лев» після ДТП, зараз уже здорова та потребує люблячу родину.

Беар. Великий красивий собака. Справжній охоронець. Вірний, знає деякі команди. Справжній надійний здоровань. Попри грізний вигляд, коли охороняє свій вольєр, він чудово спілкується з іншими собаками, в тому числі з невеличкими. Прилаштовується разом із новою зручною будкою.

Мужик. Молоденький красивий хлопчик. Щокатий та впевнений у собі кіт, що стане вам добрим теплим другом.

Дієз. Потрапив до ЛКП «Лев», пройшов усі передбачені правилами маніпуляції та був відпущений на місце відлову, оскільки ніхто не захотів його прихистити… Проте через декілька днів прийшов під Центр адопції та попросився назад, тож йому знову шукають найвірнішу родину!

Марта. Зворушлива та ніжна молода киця, яка обожнює бути поряд з людиною.

Фото: Марія Фільчагова та Марта Возна

Марічка Курило: журналістка