На Сихові запрацює центр раннього втручання для дітей з вадами розвитку

Управління охорони здоров’я Львівської міської ради планує цього року створити центр раннього втручання, де батьків навчатимуть правильному догляду за дитиною, яка має затримки і вади розвитку
     1230  

«Це новий тип медичної установи, який передбачає раннє втручання в сім’ю, в якій є дитина, віком від народження до 4 років, яка народилася з вродженими вадами або з високим ризиком розвитку ускладнень. Це є у світі, є в Європі, а в Україні тільки починає розвиватися. Такі підрозділи раннього втручання створюють, аби навчити батьків із раннього віку працювати з такими дітьми, правильно доглядати за ними й виробляти в дитини навики, щоб вона потім могла інтегруватися в суспільство і не почувалася обмеженою. Аналогом є центр «Джерело», який також займається раннім втручанням», – розповів Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради.

Перший такий центр раннього втручання відкриють до кінця цього року в комунальній 4-й міській поліклініці, що на проспекті Червоної Калини, 68. Такі самі центри згодом планують відкрити у ще двох закладах охорони здоров’я – в поліклінічному відділенні №2 на вул. Мазепи, 25, та в 5-й міській клінічній поліклініці на вул. Виговського, 32.