На Львівщині прикордонники затримали двох турків

Чоловіки намагались незаконно потрапити до Польщі
     430  

Двох іноземців, які намагались перетнути кордон поза пунктом пропуску «Рава-Руська», затримали прикордонники Львівського загону.

Про появу на околиці населеного пункту Річки двох невідомих осіб, які рухаються в бік кордону, повідомив дільничний інспектор прикордонної служби.

Для перевірки отриманої інформації та пошуку можливих правопорушників вибула група реагування. Приблизно за кілометр від кордону вона виявила двох невідомих осіб з документами – громадян Туреччини. Під час спілкування особи не змогли підтвердити мету перебування на околиці Річок, тому їх запросили у відділ прикордонної служби з метою встановлення причин перебування у прикордонній смузі.

Під час подальшої перевірки встановили, що іноземці намагалися спробувати порушити державний кордон. Наразі порушників затримано до трьох діб з метою встановлення обставин правопорушення. Їхні дії підпадають під ознаки правопорушень, передбачених ст. 204-1 ч.2 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Зазначимо, що перетинання або спроба перетинання державного кордону України будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України без відповідних документів або за документами, що містять недостовірні відомості про особу, чи без дозволу відповідних органів влади, – тягнуть за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподаткованих мінімумів громадян або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.