Львів’ян просять допомогти спіймати крадіїв дощоприймачів

За минулий тиждень у Львові викрадено 20 решіток дощоприймачів
     364  

Як повідомила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, за минулий тиждень у Львові вкрали 20 решіток дощоприймачів. Департамент надіслав звернення в поліцію щодо вжиття заходів для недопущення крадіжок і перевірки пунктів прийому металобрухту. Також мешканців міста просять повідомляти поліцію, якщо побачать крадіжки дощоприймачів. Окрім того, поліцейські перевірять пункти прийому металобрухту.

«Упродовж минулого тижня було викрадено 20 решіток дощоприймачів. Одна решітка дощоприймача коштує 500-600 грн. Такі крадіжки стаються в усіх районах міста. З цього приводу ми скеровували відповідні листи в поліцію. Також я розмовляла з працівниками поліції про те, щоб під час патрулювання вони максимально звертали увагу на такі речі й унеможливлювали крадіжки решіток дощоприймачів», – розповіла Ірина Маруняк.

Нагадаємо, впродовж 15-16 березня було вкрадено 11 решіток дощоприймачів на вул. Богданівській. Підрядна організація ТзОВ «Онур», яка виконувала ремонтні роботи на цій вулиці, встановила нові решітки. Однак уночі з 3 на 4 квітня 4 решітки знову викрали. Вартість одної решітки, викраденої на вул. Богданівській, – 3,5 тис. грн.