6 громадських закладів на Львівщині можуть закрити через недотримання пожежної безпеки

Львівська ОДА спільно з Держслужбою України з питань надзвичайних ситуацій у Львівській області проводять перевірку місць скупчення людей на предмет дотримання норм пожежної безпеки
     646  

За інформацією ДСНС у Львівській області, на території області є 2059 об’єктів скупчення людей. Наразі триває перевірка 500 об’єктів, яку проводять за участі представників органів місцевого самоврядування. Крім того, активну участь у цих заходах бере громадськість і ЗМІ.

Уже склали 126 адміністративних протоколів. Суми протоколів, за якими накладають адміністративне стягнення, коливаються від 34 до 170 грн.

Окрім того, на території Львівщини виявили 6 об’єктів, перебувати в яких небезпечно. Це, зокрема, розважальний центр «Мі100», культурно-освітній центр ім. О.Довженка, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, універмаг «Львів», нічний клуб «Хіреш» і диско-бар «Гараж» у Буському районі.

Власники цих закладів мусять усунути всі невідповідності щодо пожежної безпеки в найкоротші терміни. У разі подальшого недотримання норм пожежної безпеки ці об’єкти закриють.

Читайте також: Після перевірки пожежної безпеки долю центру на Погулянці вирішить суд

Зазначимо, що позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей розпочали у квітні та триватимуть до травня.