У Сихівській поліклініці підписали вже понад 800 декларацій

У Львові успішно стартував проект «Лікар для кожної сім’ї»
     946  

Фото: webmed.com.ua

Станом на сьогодні у 4-й міській поліклініці, що на Сихові, декларацію із лікарем підписало більше 800 людей. Про це «Львівській газеті» розповів головний лікар Остап Місюра.

«Вже сьогодні у нас ведуть підписання декларацій як того вимагає Міністерство. Пацієнт дає згоду на обробку персональних даних і має можливість укласти угоду з лікарем», – сказав Остап Місюра.

Він наголосив на тому, що не варто створювати особливий ажіотаж. Адже пацієнти повинні розуміти, що, крім підписання декларацій, лікар має поточну роботу. Тому варто записуватися на прийом у звичному режимі, адже кінцевого терміну укладання угод немає.

«Це не є позачерговий чи терміновий процес. Все відбувається планово. Але це великі зміни, тому вони не можуть відбутися раптово», – пояснив медик.

Він запевнив, що поліклініка обладнана усією необхідною технікою: комп’ютерами, принтерами та має доступ до Інтернету.

Нагадаємо, раніше у Львові дещо відтермінували процес старту підписання декларацій. Начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб наголосив, що у Львові процес підписання декларацій з лікарями розпочнеться тоді, коли проведуть усі необхідні юридичні консультації, адже на сьогодні немає жодного юридичного документу, який би дав головному лікарю гарантію, що всі персональні дані пацієнтів будуть надійно захищені в системі.

Тим часом, Львівщина фігурує серед областей-лідерів, які зареєструвались в системі eHealth. Станом на 10 квітня в області є 75 закладів охорони здоров’я первинної медичної допомоги та 714 лікарів, які зареєстровані в електронній системі.