У мерії розповіли, коли відкриють вулицю Рутковича (відео)

Вулицю Рутковича, що є бічною Паркової та Стрийської, перекрили для руху транспорту ще 3 жовтня 2017 року
     2204  

У мерії обіцяли відремонтувати її до кінця грудня. Проте роботи відклали до квітня 2018року. Через те, що вулиця непроїзна, утворюються немалі затори, що тягнуться від Шота Руставелі до Франка та по всій Стрийській.

«Вулиця перекрита, вже скільки місяців нічого не роблять. Хоч ця вуличка невелика, але в час пік на виїзді з вул. Шота Руставелі вона дуже допомагала. Зараз об’їхати немає куди», – розповідає водій Олег.

Керівництво району каже, що на заваді завершення ремонтних робіт стали… погодні умови. Адже почати їх чомусь запланували в жовтні.

«Там була велика складність у роботі, враховуючи, що замінювали інженерні мережі, каналізаційні випуски з будинків, водопровід… Коли настав несприятливий погодній період, то роботи припинили», – пояснює голова Галицької районної адміністрації м. Львова Андрій Зозуля.

Скаржаться на таку тривалу затримку ремонту й мешканці вулиці. Більш ніж півроку вони змушені ходити та паркувати власні автівки по напіврозваленій дорозі. Тут живе чимало людей літнього віку, молодих сімей з дітьми та працює дитячий садок.

«Жителі нашої вулиці хвилюються, адже тут ходять діти, батьки з візочками. Вчора йшов вулицею сліпий чоловік, ледь не вдарився в трубу. Я притримав його. Дуже багато незручностей… Думаю, що тут усе можна було компактно зробити за кілька місяців. Тим паче, що кошти були виділені», – говорить мешканець вул. Рутковича пан Віталій.

Роботи розпочнуть із понеділка, 16 квітня, та закінчать до кінця травня. В мерії обіцяють, що цього разу без відтермінувань.

Нагадаємо, на капітальний ремонт вул. Рутковича з бюджету міста виділено 5 млн гривень.