Мешканець Львівщини віз із Польщі нарковмісні таблетки (фото)

Прикордонники виявили таблетки в пасажира потяга на українсько-польському кордоні
     559  

Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Як інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, сьогодні вночі під час оформлення пасажирського потяга сполученням Перемишль – Одеса спрацював спеціально натренований на пошук наркотичних речовин службовий собака прикордонників Пако. В одному з купе вагону, де їхав 34-річний громадянин України, мешканець міста Червоноград, що на Львівщині, собака вказав правоохоронцям на можливий сховок.

Під час детального огляду місця спрацювання прикордонники знайшли загорнутими у ковдру медичні препарати, зокрема таблетки «TRAMAL» та очні краплі «TROPICAMIDUM». Про факт виявлення препаратів, що містять наркотичні речовини, було негайно повідомлено представників Нацполіції України.

Оперативно-слідча група провела огляд місця події та знайшла 60 нарковмісних таблеток «TRAMAL», а також 135 флаконів очних крапель TROPICAMIDUM» (їх також вживають наркозалежні). Працівники Нацполіції вилучили ці медпрепарати з метою проведення експертного дослідження та прийняття правового рішення.

Нагадаємо, згідно з Постановою КМУ від 06.05.2000 року №770, визначено Перелік наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів які підлягають контролю. Відповідно, порядок переміщення включених у нього медичних препаратів через державний кордон України суворо регламентовано.