МАФ біля «Супутника» на Левандівці переносять (фото)

Щоб провести протиаварійні і планові роботи для функціонування центру
     1972  

Для того, щоб мати змогу провести всі необхідні протиаварійні і планові роботи для функціонування мистецького центру «Супутник», споруду, схожу на МАФ, що біля кіноцентру, перенесуть. Відповідне рішення ухвалив сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради, – інформує прес-служба ЛМР.

«Наш мистецький центр «Супутник», що на Левандівці, сьогодні дуже активно, яскраво розвивається. Відбувається дуже багато заходів, зокрема Міжнародний фестиваль Параджанова й багато інших. Але протягом тривалого часу є труднощі – біля центру є споруда, яка не є МАФом, оскільки не знаходиться в перспективній схемі МАФів, і щодо якої довгий час триває судова тяганина», – зазначив під час розгляду питання Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Читайте також: МАФ, земля чи хабар: за що затримали директора «Супутника»?

За його словами, зараз є потреба в заміні мереж біля «Супутника», і щоб виконати цю заміну, необхідно перенести споруду. Тому цим проектом рішення було запропоновано перенести споруду на вул. Повітряній, 22-а, щоб можна було здійснити всі необхідні протиаварійні і планові роботи для функціонування мистецького центру «Супутник».

Роботи з перенесення споруди тривають у ці хвилини.