Військовим перерахують пенсії до 1 травня

Таку заяву зробив Павло Розенко
     817  

Фото: glavcom.ua

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко наголосив, що зараз стоїть завдання не просто перерахувати військові пенсії, але й реалізувати їх виплату до 1 травня 2018 року.

«Станом на сьогодні в повному обсязі надійшли довідки про перерахунок пенсій фактично лише від Національної гвардії України, від Міністерства оборони – 99%, від МВС – 97%. Найменше довідок про перерахунок пенсій надійшло від СБУ, Мінінфраструктури, Мін’юсту та УДО», – сказав Розенко.

За його словами, дещо пришвидшити роботу повинні обласні управління Пенсійного фонду. Бо зараз вони змогли опрацювати лише 72% довідок, які їм надані.

Підвищені виплати отримали 316 тисяч військових пенсіонерів із 544 тисяч.

«Я наголошую на персональній відповідальності як керівників силових структур, які мають надати до 15 квітня Пенсійному фонду необхідні довідки для перерахунку пенсій, так і на персональній відповідальності керівників обласних управлінь Пенсійного фонду України за невчасне оброблення відповідних документів», – зазначив Розенко.

Він наголосив, що перерахунок військових пенсії ж специфічним, однак до 1 травня виплати мають бути здійснені у повному обсязі.

Нагадаємо, Пенсійний фонд у березні розпочав виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям. Пенсії будуть перераховані з 1 січня 2018 року. Тобто, в квітні військові пенсіонери отримують перераховану пенсію за січень-квітень. Пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких особи проходили службу – Міноборони, МВС та інші. Пенсіонерам не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду.