Військові у Старичах купили китайських планшетів на 618 тис грн

Кажуть, планшети призначені для проведення тактично-спеціальних завдань
     618  

Військова частина А4 150, що на Яворівщині, нещодавно підписала договір про купівлю планшетів, пишуть «Наші Гроші. Львів».

Загалом купили 32 гаджети Simply T8 за ціною 19,3 тис грн/шт.

«Планшети призначені для забезпечення спеціальної підготовки військовослужбовців при проведенні тактично-спеціальних занять. Пристрої мають вбудовану пам’ять 64 Гб, оперативну – 4 Гб, операційну систему – Android 5.1, дисплей – 8 дюймів, пиле-вологостійкі, протиударні», – йдеться у повідомленні.

Тим часом журналістам вдалося з’ясувати, що схожі планшети, але з меншою пам’яттю, можна придбати на сайті Alibaba за 11,7 тис грн./шт.

Договір уклали із ТОВ «Інкос Лайн». Інші два учасники торгів пропонували цей же товар на 18 тис грн дорожче.

Цікаво, що один із підприємців завантажив у систему лише один із необхідних документів. Зясувалося, що Андрій Карпук вже п’ять разів змагався у тендерних торгах із ТОВ «Інкос Лайн», але жодного разу не переміг.

Фото: Наші Гроші. Львів

Андрій Карпук із Каховки. Тоді як головним бухгалтером фірми «Інкос Лайн» є жінка на імя Карпук Вікторія Сергіївна. Людина з таким ж ініціалами зареєстрована підприємцем в Каховському районі і при реєстрації вказала такий же номер телефону, як у підприємця Андрія Карпука. Обоє зареєстровані в один день – 21 вересня 2017 року.

Фото: Наші Гроші. Львів

Крім того, Андрій Карпук вже співпрацював із «Інкос Лайн. Адже його ідентифікаційний номер вказаний у довідці як номер ПП, якому «Інкос Лайн»

Це видно у довідці, в якій вказано ідентифікаційний номер підприємця сплатив понад 1 млн грн в четвертому кварталі 2017-го.