Вибухових пристроїв у трьох львівських бізнес-центрах не виявили

Фахівці обстежували бізнес-центри «Таурус», «Український капітал» та «Lemberg»
     336  

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, вибухових пристроїв у бізнес-центрах «Таурус», «Український капітал» та «Lemberg» не виявили. На час обстежень загалом із трьох приміщень вивели понад 566 осіб.

Нагадаємо, сьогодні об 11.40 від ГУ НП України у Львівській області надійшла інформація про те, що вони отримали анонімне повідомлення про закладені вибухові пристрої у Львові за адресами: вул. Героїв УПА, 73, корпус 5 – Бізнес-центр «Таурус» (Франківський район); вул. Промислова, 52 – Бізнес-Центр «Український капітал» (Шевченківський район); вул. Богдана Хмельницького, 176 – Бізнес центр «Lemberg» (Личаківський район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, анонім не висував.

На місці події на вул. Промислова, 52 працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …» у складі 34 осіб та 10 одиниць техніки. На час обстеження із приміщень будівлі виведено 50 осіб. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Працівники Шевченківського відділу ГУ НП у Львівській області, спеціалісти вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологом обстежили приміщення бізнес-центру та прилеглої території. О 13.00 пошукові роботи завершили – вибухового пристрою не виявлено.

На місці події на вул. Богдана Хмельницького, 176 працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …» в складі 29 осіб та 9 одиниць техніки. На час обстеження з приміщень будівлі виведено 500 осіб. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Працівники Личаківського відділу ГУ НП у Львівській області, спеціалісти вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологом обстежили приміщення бізнес-центру та прилеглої території. О 13.05 пошукові роботи завершено – вибухового пристрою  не виявлено.

На місці події на вул. Героїв УПА, 73 працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …» в складі 27 осіб та 7 одиниць техніки. На час обстеження з приміщень будівлі виведено 16 осіб. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Працівники Франківського відділу ГУ НП у Львівській області, спеціалісти вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологом провели обстеження приміщень бізнес-центру та прилеглої території. О 14.00 пошукові роботи завершено – вибухового пристрою  не виявлено.

Тепер правоохоронці встановлюють особу, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

Додамо, сьогодні також шукали вибухівку на Краківському ринку. На щастя, і цього разу повідомлення про замінування виявилося неправдивим.