В Україні стартував весняний призов

З Львівщини призов має забезпечити 770 осіб
   Юлія Ванкевич   1096  
призов

Сьогодні, з Львівщини, в навчальні центри Львова, Києва та Шкла відправлять 127 призовників. Далі їх скерують  у військові частини.  Нікого з призовників у зону АТО не відправлять – наголосив Олександр Тіщенко – головний комісар області.

«Прохання до усіх призовників у десятиденний термін звернутися  у свої військові комісаріати. З собою мати: військові документи, медичні документи, якщо була якась хвороба. Якщо одружений – свідоцтво про одруження, якщо дружина вагітна  – свідоцтво про вагітність. Якщо діти – свідоцтво про народження дітей», – прокоментував Олександр Тіщенко.

Виконали план призову наразі у Радехівському та Сокальському районах. А от Львів та Червоноград поки  –  аутсайдери.  Загалом цієї весни до війська  нацгвардії, прикордонних військ та збройних сил України, із Львівської області, підуть  служити 770 молодиків.

15 лютого цього року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно яким встановлено дати звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби.

У квітні-травні та жовтні-листопаді 2018 року буде проведено чергові призови громадян України на строкову військову службу.

Призиватимуть на строкову військову службу:

  • придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку, не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Призову підлягають чоловіки від 20 до 27 років.

Чисельність осіб, які підлягають призову на строкову військову службу, визначатиме Кабінет Міністрів України.  Згідно з рішенням уряду, у квітні-травні 2018-го до Збройних сил та інших військових формувань України планують відправити 15190 осіб.

З них найбільшу кількість призовників – 8990 осіб – мають відправити служити до Збройних сил України. 4000 осіб призвуть на службу до Національної гвардії України.