У березні трьох продавців покарали за продаж алкоголю вночі

Про це повідомили в Галицькій районній адміністрації
     639  

У березні під час рейдів щодо дотримання вимог рішення виконавчого комітету Львівської міської ради № 1768 від 20.12.2010 року «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного)» виявили порушення у трьох магазинах. Про це було складено відповідні протоколи.

«Цього місяця ми зранку проводили рейди, оскільки заборона на продаж алкоголю діє до 10.00, однак ніяких порушень не виявили. Загалом такі рейди в нас є регулярними, тільки-но дільничні виділяють нам час, ми йдемо з ними до підприємців з перевіркою.

Якщо виявлено якісь порушення, то продавець ніколи не хоче надавати інформацію про себе. Після такого ми звертаємося до керівництва магазину, яке вже нам каже дані про працівника. Опісля складаємо протокол на ім’я продавця», – зазначила начальник відділу соціально-економічного розвитку Галицької районної адміністрації Любов Пілюк.

За її словами, в березні склали три такі протоколи на продавців, які порушили вимоги щодо продажу алкоголю вночі. Це стосується магазинів на вул. Театральній, 8; вул. Удатного, 15 (магазин «Продукти») та вул. Зернова, 2 (магазин «Алкомаркет «Напої світу»)».

Нагадаємо, у Львові заборонено використовувати вивіски з написами «алкоголь», а також продавати алкогольні та слабоалкогольні напої з 22.00 до 10.00.