Учнів і вчителів запрошують до участі в першому чемпіонаті з Minecraft

Гра Minecraft, яка стала другою в світі за популярністю після Тетріс, набуває нових обертів, тепер як освітня версія
     1102  

Minecraft Education Edition – це той самий Minecraft, у який грають більшість учнів, але освітня версія гри має додаткові можливості, які дозволяють використовувати гру під час навчання та полегшують співпрацю між учнями. Освітнє видання покликане розвинути навички взаємодії, створення замість відтворення та надати простір для творчості в звичному для дитини середовищі.

Чемпіонат проведуть із 4 по 22 червня 2018 року у віртуальному просторі. Завдання буде оголошено в перший день чемпіонату 4 червня, його потрібно буде виконати за 4 дні. Віртуальний чемпіонат з Minecraft: Education Edition передбачає дистанційну участь команди, учасниками якої можуть бути викладачі, керівники і педагогічні працівники загальноосвітніх, позашкільних освітніх закладів та особи віком від 18 років, у яких є команда  учнів середньої школи  від 3 до 5 осіб. Серед умов конкурсу – наявність технічної можливості (комп’ютери чи ноутбуки з OC Windows 10).

Організатори проведуть навчання для вчителів-тренерів і забезпечать підтримку протягом усього підготовчого етапу. Команду-переможець запросять до нагородження в офіс компанії Microsoft, отримає нові моделі ноутбуків від партнера чемпіонату – компанії Acer та можливість поспілкуватись з керівництвом локального офісу.

Реєстрація відкрита до 15.05.18. Докладніше про умови конкурсу та як зареєструватися, ви можете дізнатися за посиланням: stemschool.biz/yak-vzyati-uchast-u-pershomu-vseukrains.

Чемпіонат організовує STEM-школа Brains&Hands у партнерстві з Microsoft.