Ремонт Личаківської обіцяють закінчити до кінця серпня

Роботи з ремонту Личаківської тривають з з 8-ї ранку і тривають до 10-ї вечора
   Ольга Миза   1037  
Ремонт Личаківської

Фото: Ольга Миза

На вулиці Личаківській триває останній етап капітального ремонту дороги. Сьогодні роботи зосереджено на відрізку від вулиці Б. Котика до вулиці Пасічної. Від 24 березня було перекрито рух транспортних засобів на останньому відрізку дороги вул. Личаківської на ділянці від вул. Долішньої до вул. Пасічної. Тут вже повністю демонтовано трамвайну колію та дорожнє покриття. Для пришвидшення робіт збільшено кількість робочих годин.

«До кінця серпня весь об’єм робіт по вулиці Личаківській мають завершити. Зауважень до підрядника я сьогодні не маю. Роботи починаються з 8-ї ранку і тривають до 10-ї вечора. Буде ще збільшено кількість працівників і техніки», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, роботи дещо ускладнені через скельну породу ґрунтів.

«Зараз ми максимально пришвидшуємо роботи. Ми не йдемо крок за кроком, одна ділянка за іншою. Одночасно працюємо на трьох ділянках. Вночі не можна працювати, тому що поряд житлові будинки і це питання техніки безпеки, оскільки вулиця відносно вузька і працює техніка з широким захватом», – розповів заступник міського голови Львова Сергій Бабак.

На сьогодні на ремонт вулиці вже освоєно 2,5 мільйона євро. Загальний кошторис робіт – близько шести мільйонів євро. Проекту фінансують за кредитні кошти Європейський банк реконструкції і розвитку, а також кошти міського бюджету розвитку.

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап – від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

Роботи виконує ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Розпочались ремонтні роботи на почаку весни 2017 року. Тут проводять капітальну реконструкцію дорожнього покриття, заміну трамвайної колії, контактної мережі і, найголовніше – ремонт усіх комунікацій, зокрема колектора.

Цього року у Львові також заплановано ремонт вул. Замарстинівської; реконструкція пл. Двірцевої; капітальний ремонт вул. Пластової; ремонт вул. Зимновідська-Станційна; завершити роботи з реконструкції шляхопроводу на вул. Городоцькій, 166, розпочати будівництво пішохідного мосту через залізничну колію на вул. А.Головатого-І.Сулими; будівництво шляхопроводу в районі вул. Т.Шевченка-О.Ковча.

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED