Понад півсотні людей прийшли в суд підтримати директора «Супутника» (фото)

Ще більше тисячі підписали листи на підтримку Олександра Агашкова

   Роксолана Мудрак   1311  
Понад півсотні людей прийшли в суд підтримати директора «Супутника» Олександра Агашкова (фото)

Фото: суд проти Олександра Агашкова

На засідання суду з обрання запобіжного заходу Олександрові Агашкову – директору культурно-мистецького центру «Супутник» прийшло понад півсотні активістів. Більшість особисто знають обвинуваченого. Кажуть, його підставили.

Анна знає Олександра Агашкова з 2014 року. За цей час вони спільно опікувались «Супутником» та Левандівським парком.

«Олександр – той керівник, якого неможливо знайти в кабінеті. Він завжди там, де ремонти, працював як звичайний працівник. Він – формація нового керівництва. Такі мають бути в навчальних закладах. На всіх святах Саша був з гітарою, до нього тягнулися діти» – розповіла Анна.

Підтримати Агашкова прийшли й жителі інших мікрорайонів . Наталія Піпа з ГО «Кращий Сихів» також сьогодні в Галицькому районному суді Львова. Протягом тривалого часу паралельно з Олександром працювали над спільними проектами.

«Я спілкувалась з багатьма людьми, які казали, що Олександр і хабар – речі несумісні. Це дуже сумно, що 2018 рік перегукується з 2013. Людина, яка протидіяла корупції, тепер має відповідати перед судом. Тому ми сьогодні тут. Хочемо висловити свій протест. Такого не має бути в країні. На Сихові ми також збирали підписи на підтримку Олександра» – додає Наталія.

Активісти кажуть, що під листами підтримки підписи поставило більше тисячі людей. Листи передали адвокатам та направлять  до СБУ. Навіть в день суду приносили все нові листи.

Учасники акції підтримки Агашкова сподіваються, що рішення суду буде на користь Олександра. Бажаний запобіжний захід – взяття на поруки. Наразі активісти збирають кошти на випадок, якщо суд вирішить відпустити Агашкова під заставу. Необхідна сума – 70 480 грн

Нагадаємо, директора “Супутника” звинувачують в отриманні хабара. Однак ті, хто знайомі з Агашковим і його діяльністю, переконані: його підставили. Ймовірно, через активну позицію та багаторічну боротьбу з власником МАФа, який встановлений біля «Супутника». Про це заявляли, зокрема, міські депутати та громадські діячі, заступник міського голови Львова Андрій Москаленко й народна депутатка Ірина Подоляк.