Перинатальний обіцяють відкрити до кінця квітня

Зараз там тривають завершальні роботи
     526  

Як розповів “Львівській газеті” заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, обласний перинатальний центр планують відкрити вже після 20 квітня.

“16 квітня конкурсна комісія обере керівника цього закладу, відразу після цього депутати затвердять. За цей час усі роботи завершать, і найближчим часом перинатальний відкриють”, – зазначив Гірняк.

Однак він пояснив, що це буде лише перша черга. Решту ремонтуватимуть поступово. Імовірно, до кінця року вдасться повністю здати об’єкт.

На запитання, чому відкриття пологового так затягнулося, оскільки раніше обіцяли зробити ще на початку року, Володимир Гірняк відповів, що це були лише оптимістичні прогнози.

Нагадаємо, медзаклад,  що на Дж. Вашингтона,6, закрили на ремонт у 2013 році. Проте роботи тривали недовго, а за кілька місяців зовсім припинилися. Через простій приміщення почало псуватися. Тоді ініціативна група працівників почала добиватися відновлення ремонту.

Наступного тижня перинатальному мають обрати керівника. На цю посаду претендують три львівські лікарки – Ірина Біль, Дзвенислава Москвяк-Лесняк та Марія Малачинська.