Патрульні проведуть весняний комісійний огляд доріг Львівщини

Розпочнуть вже завтра, 12 квітня
     347  

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Львівської області вже від завтра, 12 квітня, оглядатимуть автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди після зими.

«Розпочнуть з Личаківського, Шевченківського і Залізничного районів міста Львова. З 17 квітня – Франківський, Галицький та Сихівський райони. 20 квітня – населені пункти Брюховичі, Винники та Рудно. А далі візьмуться за дороги області. Перевірка триватиме орієнтовно до 7 травня», – кажуть у прес-службі патрульної поліції.

Крім патрульних, у склад комісії увійдуть представники служб автомобільних доріг, представники адміністрацій, Укрзалізниці, комунальних організацій.

«Комісія зафіксує ямковість, деформацію, осідання, колійність дорожнього покриття, знаки у незадовільному стані, освітлення, тротуари, узбіччя і т.д. Інспектори складуть акти згідно виявлених недоліків і балансоутримувачі отримають приписи на виправлення проблемних ділянок», – повідомили у поліції.

Особливу увагу приділятимуть тим ділянкам, де найчастіше трапляються ДТП. Якщо посадовці не виконуватимуть приписів, то на них чекає адміністративне покарання.

До речі, минулого року за три місяці оформили більше 250 адмінматеріалів за 4 частинами ст.140 КУпАП (Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт).