Вартість проїзду в електротранспорті зросте з понеділка

Проїзд для пенсіонерів  і для всіх пільговиків залишається безкоштовним
     2999  

tvoemisto.tv

З 16 квітня вартість разового проїзду у львівських тролейбусах та трамваях становитиме 5 грн. Вартість для пільгових категорій громадян –  2,5 грн. Вартість абонентської картки становитиме 160 грн. Відповідно, якщо мешканець здійснюватиме 40 поїздок в місяць, вартість проїзду становитиме 4 грн, а при 53 поїздках – 3 грн. Відповідне рішення сьогодні, 10 квітня прийняв виконавчий комітет ЛМР.

«Коригування тарифу – економічно обґрунтовано і викликано в першу чергу двома основними чинниками: збільшенням мінімальної зарплати і тарифу на електричну енергію, – розповів заступник міського голови Львова Сергій Бабак. – Економічно обґрунтований тариф станом на сьогодні 5 гривень 51 копійка. Його округлено до 5 гривень. І сьогодні за засіданні виконкому прийнято рішення про новий тариф на проїзд в електротранспорті – 5 гривень по місту Львову».

«Без коригування тарифу підприємство не зможе функціонувати. ЛКП «Львівелектротранс» у 2017 році отримало 158 млн. грн збитків. У лютому ми отримали 6,2 млн. грн від оплати мешканців за проїзд. Натомість 6,4 млн. грн заплатили за електроенергію. Також 11,2 млн. грн в місяць ми витрачаємо на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам нашого підприємства», – розповів заступник директора ЛКП “Львівелектротранс” з питань економіки В’ячеслав Кокошко.