У Львові затвердили містобудівні умови для сміттєпереробного заводу

Сьогоднішнє рішення виконкому є стартом для проектування об’єкту
     789  

Сьогодні, 10 квітня, виконком Львівської міської ради прийняв рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ЛКП «Зелене місто» механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13».

«Ми надали вихідні дані для проектування заводу для механіко-біологічної переробки і сортування сміття у зоні очисних споруд, у яких санітарна зона складає 500 метрів. Тобто у межах цієї санітарної вже існуючої зони є можливість посадити без порушення інтересів львів’ян сміттєпереробний комплекс. Комплекс буде, наголошую, у межах санітарної зони, яка надає нам право розміщувати такий об’єкт», – розповів начальник управління архітектури й урбаністики Юліан Чаплінський.

У мерії обіцяють, що про хід проектування та технології мешканців будуть повідомляти. Вже створена робоча група, яка впродовж усього проектування працюватиме із львів’янами.

За словами Чаплінського, рішення виконкому дає право на розроблення проекту самого заводу, але попереду ще експертизи та технічні умови,тому процес буде довгим.