У квартирі Надії Савченко – обшуки

Проведення обшуків підтвердила СБУ
     1677  

Фото: Українська правда

У квартирі народної депутатки Надії Савченко – обшуки. Про це повідомила заступник голови Політичної партії «Громадсько-політична платформа Надіїі Савченко» Тетяна Проторченко.

У Генпрокуратурі виданню «Українська правда» повідомили, що вони до обшуків не причетні.

«Нас там немає», – сказала речник генпрокурора Юрія Луценко Лариса Сарган.

В СБУ підтвердили, що проводили обшуки, але коментувати деталі відмовились.

«Ми не будемо коментувати хід розслідування кримінального провадження. Відбулись звичайні слідчі дії у його рамках», – сказала речник СБУ Олена Гітлянська.

Читайте також:  Кого з політиків потягне на дно справа Савченко? 

Нагадаємо, 22 березня Надію Савченко затримали. Раніше Верховна Рада підтримала подання Генпрокуратури на зняття недоторканності з народного депутата Надії Савченко. Генпрокуратура просила дозвіл на притягнення Савченко до відповідальності, затримання й арешт. За дозвіл на притягнення до відповідальності проголосував 291 нардеп. За дозвіл на затримання – 277. За дозвіл на арешт – 268.

За словами генерального прокурора України Юрія Луценка, Надія Савченко особисто планувала теракт у стінах Верховної Ради.

«У слідства є незаперечні докази того, що Надія Савченко особисто планувала, вербувала, давала вказівки, як провести терористичний акт у стінах парламенту, знищивши бойовими гранатами дві ложі. Мінометами (планувалось, – ред.) обрушити купол Верховної Ради і автоматами добивати тих, хто виживе», – заявив генпрокурор.