Порошенко розповів про нові санкції проти РФ

Президент стверджує, що вони схожі до американських
 |    962  

Нові українські санкції проти РФ стосуватимуться тих олігархів, які працюють в окупованому Росією Криму та постачають зброю російській армії. Про це повідомив президент Петро Порошенко у вівторок на брифінгу в Німеччині за підсумками зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, повідомляє Українська правда.

Запровадження санкцій винесуть найближчими днями на засідання Ради національної безпеки і оборони.

«Санкції будуть максимально гармонізовані з рішенням уряду США, і, безумовно, до складу санкцій буде залучений і пан Дерипаска (Олег, російський мільярдер – ред.)», – заявив голова держави.

Він розповів, що до санкційного списку увійдуть й інші олігархи, які є ключовими учасниками «російських процесів», в тому числі щодо активної роботи в Криму та постачання Росії зброї.

Нагадаємо, Сполучені Штати ввели санкції проти російських бізнесменів і чиновників з «кремлівського списку».

До санкційного списку, зокрема, потрапили мільярдер Олег Дерипаска і голова ради директорів групи компаній «Ренова» Віктор Вексельберг, який, за оцінками Forbes, є найбагатшою людиною Росії.

Крім того, під санкції потрапили компанії En+, «Ренова», «Русал», «Російські машини», «Рособоронекспорт» і ще вісім російських компаній, а також bfinance, пов’язана з Дерипаскою. Американським компаніям і громадянам заборонено займатися з ними бізнесом.