У Великодню ніч спокій в Україні берегтимуть близько 22 тисяч правоохоронців

У святкових заходах очікується участь майже 9 млн. громадян
     549  

«Усі підрозділи МВС, зокрема Нацполіція, Нацгвардія, Держслужба з надзвичайних ситуацій та Держприкордонслужба повністю готові забезпечити правопорядок в містах та селах під час Великодня. У святкову ніч до охорони публічного порядку і безпеки громадян будуть залучені 21,6 тисячі правоохоронців. Серед них – тисяча військовослужбовці Національної гвардії»,  – повідомив сьогодні перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

У період із 7 по 9 квітня для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації залучатимуть також близько 7 тисяч особового складу ДСНС та 2 тисяч одиниць спецтехніки. А у разі надзвичайної ситуації включно з резервами – близько 14 тисяч працівників та 3,9 тисяч одиниць спецтехніки.

«У цей період силові та правоохоронні структури працюватимуть у тісній взаємодії заради забезпечення безпеки наших громадян і гостей», – запевнив перший заступник глави МВС.

«У святкових заходах візьмуть участь майже 9 млн. громадян. Найчисельніші заходи очікуються на Львівщині, Дніпропетровщині, Харківщині та Одещині», – сказав Сергій Яровий. Він додав, що працівники поліції здійснили обстеження майже 6,9 тисяч культових споруд.

Правоохоронці вже готуються до гарантування безпеки в поминальні дні, 15-17 квітня: планують залучити до роботи понад 14 тисяч поліцейських і тисячу гвардійців.