У Львові влаштують «Крутезний вечір добра» заради порятунку 31-річного Андрія Лялюка

Благодійний концерт відбудеться 11 квітня у клубі Picasso (Зелена, 88)
     740  

31-річний Андрій Лялюк із невеличкого містечка Жидачева, що на Львівщині, останні три роки бореться з недугою. У нього – важка стадії лімфоми Ходжкіна. Андрієві та його родині довелося пройти складні випробування.  Більше десяти курсів хіміотерапії і автотрансплантація кісткового мозку не дали результату, хвороба невпинно прогресувала. Спершу його лікували в України, далі були клініки Польщі і консультації в Німеччині. Натепер Андрій перебуває у США, там взялися за експериментальне лікування.

Але можливості родини остаточно вичерпались. Допомога небайдужих – останній шанс Андрія на життя, адже йдеться про суму в понад 100 тисяч євро.

Відтак друзі взялися допомогти врятувати хлопця. Організаторами благодійного концерту у Львові стали ГО «Народний легіон» (goo.gl/yniKud) та Пласт НСОУ.

«Запрошуємо на благодійний концерт у Львові. На Вас чекає справжнє музичне шаленство, класні гурти, конкурси і фото-акція – не проґавте можливості добре відпочити. І водночас дати людині шанс на життя!» – запрошують організатори.

Початок «Крутезного вечора добра» – 11 квітня о 19:00. У програмі вечора – відомі виконавці й гурти: AНDРIAНА, Віктор Винник (гурт Мері), Paulman, Шосте Чуття, Red Sofa та UA FORMAT. А ще мистецький аукціон та фото-акція. Вхідний квиток – 100 гривень. Усі зібрані кошти підуть на порятунок Андрія.

Реквізити: 5168 7555 2202 4260 Лялюк Андрій Володимирович ПриватБанк.

goo.gl/DqYo56 – посилання на перелік медичних висновків і звернення рідних.