У львівському електротранспорті – нові правила

Виконком ЛМР сьогодні затвердив правила користування трамваями та тролейбусами
     10391  

Попередній документ втратив чинність наприкінці минулого року. Тому зараз прописали нові, доповнені правила. Сьогодні, 6 квітня, виконком Львівської міської ради затвердив їх.

Серед звичних пунктів тут є жорсткіші. Зокрема відтепер, якщо ви хочете купити квиток у водія, то він буде коштувати дорожче, ніж у кіоску. Крім того, пасажир може це зробити лише за умови, що зайшов у передні двері транспортного засобу.

Посилюється також контроль за порушниками-«зайцями». Зокрема, тепер прокомпостувати придбаний квиток треба буде відразу.  Якщо компостер поблизу вас не працює, доведеться шукати в салоні інший. Адже від відповідальності пасажира звільнять лише тоді, коли не працюватимуть усі компостери.

У документі також зазначено, що оплачувати проїзд можна паперовими квитками, абонементами, банківськими картами, електронними квитками (на мобільних носіях інформації).

«Ситуація щодо впровадження електронного квитка дуже позитивна. Там працює комплексна команда. Щоб електронний квиток ввести, треба мати на чому його встановлювати. У нас є автобуси, які мають орендарі. Ці автобуси деколи дешевше коштують, ніж обладнання – валідатори тощо.  У нас ситуація в електротранспорті така, що до 80% людей їздить безкоштовно. Це не від хорошого життя, а від бідності. Місто стоїть на захисті простих людей, а приватники це правило ігнорують», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.