Шістнадцяті «Флюгери Львова» запрошують на джаз, world music та old skull рок (програма)

«Флюгери Львова», які вже шістнадцять років поспіль розпочинають сезон фестивалів у Львові, відбудуться 5-6 травня
     1110  

Колектив «Medicus lazz-rock bend» (м.Львів) Етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» У Львові в межах святкування 758-річчя міста стартував ХІІ Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова». «Флюгери» традиційно проходитимуть у ексклюзивно відведеному для них внутрішньому дворику Ратуші.

Як і завжди, музика «Флюгерів» лунатиме у самому серці міста – дворику Львівської Ратуші.

Цього разу фестиваль запрошує своїх шанувальників на джаз, world music та old skull рок.

Зі спільним проектом виступлять улюбленці «Флюгерів» «ShockolaD» і «DagaDana»«Lindblad & Friends» привезуть з Норвегії старого доброго і спокійного року.  «Impressions Quartet» наповнить дворик плавними мелодіями, а «Львівська Школа Джазу та Сучасної Музики» буде презентувати молоді проекти, які творитимуть майбутнє джазового Львова.

Традиційне «Прокидання» відбудеться недільного ранку 6 травня із «Піккардійською Терцією». Піккардійці представлять свої старі, улюблені слухачами, пісні  та нові твори з альбому «Лети…».

Квитки доступні:

на вечір 5 травня – 150 грн.

на «Прокидання» 6 травня – 100 грн.

абонемент (вечір 5  травня та «Прокидання» 6 травня ) – 200 грн.

Придбати квитки в Інтернеті: gastroli.ua/events/flugeri-lvova-2018

Також 6 травня, в неділю ввечері, на основній сцені святкування Дня Міста (пл. Ринок) «Флюгери Львова» представлять проект «Arboretum» (Польща) з прем’єрою програми «Мазури та Поділля».

Організатори фестивалю:  Мистецьке об’єднання «Дзиґа» , ГО «Вірменська 35»

Довідка: «Флюгери Львова» – один з найдавніших львівських фестивалів. Він традиційно проходить у ексклюзивно відведеному для нього внутрішньому дворику Львівської Ратуші. На «Флюгерах» виросло ціле покоління музикантів та слухачів. За 15 років на фестивалі виступило 283 гурти, концерти відвідало понад 100 тисяч людей, а на ранкових «прокиданнях» виступали «Мертві Півні», «ГИЧі», «Арабески», «Очеретяні коти», дитяча студія «Петрос», Віктор Морозов, Енвер Ізмайлов, «ТНМК», «Кому Вниз», «Крихітка». Зараз фестиваль шукає новий формат та нову місію. І просять допомогти своїми порадами. Розкажіть, яким бачите оновлений фестиваль: ОПИТУВАННЯ.

ПРОГРАМА_Флюгери_Львова_2018