Рятувальники нагадують правила пожежної безпеки на Великдень

ГУ ДСНС України у Львівській області закликає священнослужителів і парафіян дотримуватися правил пожежної безпеки у храмах
     557  

Головне управління ДСНС України у Львівській області просить бути обережними при користуванні відкритим вогнем, після закінченню Богослужіння вимикати електричні прилади, стежити за справністю електричних мереж, забезпечити наявність в храмах достатньої кількості вогнегасників.

Під час освячення паски необхідно подбати про те, щоб запалена свічка не торкалася поліетилену або кошика.

Напередодні та під час Великодніх свят багато вірян відвідуватимуть кладовища. Краще принести на могилу свiжi квiти, а штучної атрибутики з пластику варто уникати. Адже саме штучнi квiти та вiнки часто стають причинами пожеж на кладовищах, бо моментально спалахують вiд запаленої свiчки.

Обирайте якісні свічки, краще – зі скляним корпусом. Ковпачки мають бути металеві, бо вони не плавляться.

На Великдень обережно поводьтеся з вогнем у домівках і церквах. Не залишайте запалені свічки без нагляду, ставте їх у підсвічники або на неспалиму основу та подалі від меблів, штор та інших легкозаймистих предметів.

Захоплюючись своїми справами, не забувайте контролювати дітей, які навесні проводять багато часу на вулиці. Без належного нагляду дорослих вони можуть вигадати небезпечні ігри з вогнем, біля водойм тощо.