Порушників правил безпеки на залізниці оштрафували на майже 17 000 гривень

Упродовж першого кварталу 2018 року на території Львівської магістралі затримано 510 порушників правил безпеки
     979  

Упродовж першого кварталу 2018 року на території регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» стрільці служби воєнізованої охорони магістралі затримали за порушення правил безпеки на залізничних об’єктах 510 осіб.

До адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 109 «Порушення правил з охорони порядку і безпеки руху на залізничному транспорті» Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнуто 495 осіб. Їх оштрафовано на загальну суму майже 17 тис. гривень. Окрім того, з усіма порушниками залізничні правоохоронці провели профілактичні бесіди. Серед порушень правил безпеки у першому кварталі 2018-го, як і торік, левову частку становлять випадки ходіння по коліях у невстановлених місцях.

Для запобігання травмуванню громадян на об’єктах інфраструктури та гарантування безпеки руху поїздів і пасажирів, надто в час Великодніх свят, коли суттєво збільшується кількість людей, що подорожують залізничним транспортом, Львівська магістраль звертається до громадян із проханням бути особливо уважними й обережними. Перебуваючи на залізничних об’єктах та поблизу них, суворо дотримуйтеся правил безпеки на залізничному транспорті, а також проведіть із цього приводу роз’яснювальні бесіди з дітьми, щоб застерегти їх від порушень правил поведінки на об’єктах залізниці, що є зоною підвищеної небезпеки.