X
    Categories: Новини

Затримання директора «Супутника»: хабар чи провокація?

Фото: zik.ua

Директора та заступника центру звинувачують в отриманні 10 тис. грн хабара

Сьогодні, 5 квітня, у Львові затримали директора культурно-мистецького центру «Супутник», що на Левандівці (вул. Повітряній, 20) Олександра Агашкова та його заступника Михайла Севрука.

За офіційною інформацією управління СБУ у Львівській області, їх затримали на отриманні хабара.

«Посадовці хотіли отримати від підприємця 10 тисяч гривень за здачу йому приміщення в оренду для проведення культурно-масового заходу без укладання договору. Тобто гроші за оренду мали піти їм у кишеню, а не до бюджету громади Львова. Оперативники спецслужби затримали хабарників на робочому місці під час одержання усієї суми неправомірної вигоди», – йдеться в офіційному повідомленні СБУ.

Водночас депутатка Львівської міської ради Юлія Хомчин запевняє: сьогоднішня спецоперація із затримання – провокація.

«СБУ підставили директора Олександра Агашкова та Михайла Севрука, звинувачують їх у вимаганні хабара», – прокоментувала ситуацію депутатка Юлія Хомчин.

Таку позицію підтримує і народна депутатка України Ірина Подоляк.

«Я ніколи в це не повірю. У те, що якийсь чоловік кинув на стіл гроші, моментально вибіг, Олександр із заступником скочили зі своїх місць, щоб догнати його і тут же увірвалися службісти з рішенням суду на слідчі дії від вчорашнього вечора – вірю, а в те, що Агашков краде на кишеню-  не вірю. Те, що він відстоює інтереси парку і Супутника разом із містом перед МАФіозниками і іншими захоплювачами Левандівського парку – факт. Те, що країна з такими правоохоронними органами скочується у прірву – факт», – написала Ірина Подоляк у себе на Facebook-сторінці.

Заступник міського голови Львова Андрій Москаленко натякає, що причина нинішньої ситуації може бути у неприхованій боротьбі директора «Супутника» з сусіднім МАФом.

«Нагадаю, що тривалий час мистецький центр Супутник «бореться» з присутнім поряд МАФом, що, за свідченнями очевидців, продає алкоголь дітям», – зазначив Андрій Москаленко.

За інформацією СБУ, у рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії. Вирішується питання повідомлення затриманим про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

За словами Ірини Подоляк, завтра вона готова взяти затриманих на поруки.

Марічка Курило: журналістка