«Муніципальна варта» перевірятиме, чи зареєстровані тварини у львів’ян

ЛКП «Муніципальна варта» здійснюватиме рейди, під час яких перевірятиме господарів і їхніх тварин на наявність реєстрації домашнього улюбленця в єдиній базі
     1628  

ЛКП «Лев» закликає мешканців реєструвати своїх собак в єдиній базі, оскільки це допоможе повернути тварину додому без проблем. Під час реєстрації тварини вказується інформація про власника, зокрема контактні дані, тому можна сконтактувати з ним і повідомити, де його собака. Кожна зареєстрована тварина отримує жетон із номером, який можна перевірити на сайті Animal-ID або зателефонувавши в ЛКП «Лев».

«Собак потрібно реєструвати. Але, оскільки є понад 30 тис. львів’ян не зробили цього, то під час відлову не можна сказати, чи цей собака безпритульний, чи домашній. Окрім цього, власники тварин можуть скористатися послугою безкоштовного чіпування, оскільки ЛКП має 5 тисяч безкоштовних чіпів», – зазначила директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Нагадаємо, на 31 грудня 2017 року у ЛКП «Лев» було доставлено 1236 тварин: 851 собаку та 385 котів. Стерилізовано 994 тварини. У нові родини прилаштовано 545 собак і котів

2018 року підприємство продовжує роботу з безпритульними тваринами. Зокрема, заплановано стерилізацію 400 собак і 700 котів, також буде повторно перевакциновано від сказу 200 чотирилапих.

Якщо 2017 року команда підприємства знайшла домівки для 70% відловлених на вулицях Львова собак, у 2018 році цей показник заплановано підвищити до 80%. Загалом у планах – знайти господарів для 550 собак.