Львів’ян запрошують на “Піднесене мислення: Хай-Лайн у Нью-Йорку”

Кінопоказ відбудеться 11 квітня о 18:30 у Центрі міської історії Центрально-Східної Європи
     385  

“Піднесене мислення: Хай-Лайн у Нью-Йорку” є третім показом із серії “Кінопогляд. Американські міста і архітектура у документальних стрічках”. Стрічку покажуть мовою оригіналу, але з українськими субтитрами.

Організатори кажуть, що покинута колія Хай-Лайн у Нью-Йорку колись була символом міського занепаду. А в сучасному світі це один із найбільш іміджевих міських об’єктів світу.

“Піднесене мислення: Хай-Лайн у Нью-Йорку” показує неймовірні перетворення безперспективної промислової конструкції у широко затребуваний публічний простір. Цей документальний фільм розповідає про неймовірні зусилля групи активістів з району, забудовників, філантропів, міських чиновників разом з архітекторами, проектантами і фахівцями з ландшафтного дизайну, які створили цей зразок урбаністичного уявлення, яке сьогодні вважається видатною пам’яткою громадського активізму, адаптивного повторного використання міської інфраструктури та інноваційного екологічного дизайну», – пояснюють організатори.

Після перегляду глядачів запрошують до дискусії про виклики у пост-індустріальних трансформаціях Львова. У ній візьме участь Божена Закалюжна, директорка арт-центру «Фабрика повидла».

Такі перегляди фільмів відбуватимуться раз на місяць. Учасники обговорюватимуть фільми про архітектуру через приму американського кіно.