«Кінопалац ім. Довженка» можуть тимчасово закрити

Адміністрація має усунути недоліки щодо пожежної безпеки
     841  

Фото: lviv.dsns.gov.ua

Рятувальники перевірили «Кінопалац  імені Довженка» на дотримання вимог пожежної безпеки.

«У кінотеатрі є два зали, розраховані на 250 та 750 відвідувачів. Більший кінозал має у кожному ряді по 35 місць для сидіння. Рятувальники зазначають, що згідно вимог пожежної безпеки, такій ряди повинні бути посередині розділені рядом для евакуації», – розповіли у прес-службі ДСНС.

У свою чергу адміністрація закладу запевнила,що ретельно слідкують за тим, щоб евакуаційні виходи завжди були відчиненими та доступними. Однак надзвичайними все одно помітили низку порушень.

Фото: lviv.dsns.gov.ua

«Сходова клітина закладу не обладнана аварійним освітленням, яке, згідно вимог, повинно обов’язково бути забезпеченим. У випадку виникнення пожежі у будівлі, електропостачання вимикається. Саме аварійне освітлення у повній темряві стає маркером для людей, де шукати шляхи порятунку», – кажуть фахівці.

Біля сходів помітили нагромадження речей із горючих матеріалів. Щоправда, керівництво кінотеатру виправдовувалося, що це через ремонт деяких приміщень.

У закладі відсутні системи пожежної автоматики, немає датчиків виявлення диму чи вогню.

Ще один мінус – влаштовані тимчасові ділянки електромережі. За словами експерті, саме такі порушення часто є основною причиною виникнення загоряння

Натомість внутрішній протипожежний водопровід є справним, а, отже, у випадку вогню він би зміг його погасити.

Зараз рятувальники готують матеріали-результаті перевірки, які передадуть до адміністративного суду. Просять призупинити роботу закладу доти, доки тут повністю не усунуть усі недоліки.

Нагадаємо, нещодавно рятувальники перевірили Львівський дитячий центр, що на Погулянці. Тут також виявили дуже багато порушень пожежної безпеки.