За вчора на Львівщині зафіксували 11 пожеж сухої трави

Загальна площа займань – 0,403 га
     723  

Як інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА, вранці 3 квітня надійшло повідомлення про пожежу в селі Підрясне Яворівського району на відкритій території. Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 250 м кв.

О 15:09 повідомили про пожежу у Львові, по вул. Хлібна, 2 на відкритій території. Тут вогонь знищив суху траву та чагарник на площі 100 м кв.

Окрім того, вчора сталася пожежа у Трускавці по вул. Стебницька,104 на відкритій території, яка належить КП «Трускавецькурорт». Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 300 м кв.

О 17:44 надійшло повідомлення про пожежу в с. Чижиків Пустомитівського району на відкритій території. Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 500 м кв.

О 17:46 повідомили про пожежу на вул. Старознесенська у Львові, на відкритій території. Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 100 м  кв.

Увечері до рятувальників надійшли повідомлення про займання у Червонограді (вогнем знищено очерет окремими осередками на площі 80 м кв.), с. Чишки Пустомитівського району (знищено суху траву на площі 1000 м кв), у с. Рясна Руська Яворівського району (знищено суху траву та чагарник окремими осередками на площі 500 м кв.), у Сокалі (згоріло сухої трави та чагарнику окремими осередками на площі 800 м кв.), Червонограді (вогнем знищено суху траву та очерет окремими осередками на площі 200 м кв.) та Дрогобичі (вогнем знищено суху траву на площі 200 м кв.).

Усі пожежі ліквідовано.