Уночі у Львові внаслідок ДТП загинув мотоцикліст

Патрульні б’ють на сполох: кожна шоста ДТП за участі двоколісного – фатальна
     769  

Як інформує Патрульна поліція Львівської області, в ніч на 4 квітня на вулиці Володимира Великого сталася ДТП за участю мотоцикла й автомобіля Audi. 39-річний водій двоколісного загинув на місці.

Це вже четверта ДТП цьогоріч за участю мотоциклістів.

Патрульна поліція Львівської області спільно з Громадською організацією МотоДопомога продовжує інформаційну кампанію і розмістили за сприяння міської та обласної влади соціальні площини «Шолом – Твоє життя» та «Кожна 6-та ДТП – фатальна».

«Подбайте про технічний стан свого мотоцикла, заїдьте на закритий майданчик і пригадайте навички водіння, яким би вправним ви себе не вважали. Подбайте про свою безпеку. Не маєте грошей на шолом – не виїжджайте, не маєте на захист – не виїжджайте. Лікування в сотні разів дорожче. Шановні водії автомобілів, нагадуємо вам, що двоколісні виїхали на дороги, тому частіше дивіться по дзеркалах. Давайте поважати один одного», – наголосив заступник голови ГО «МотоДопомога» Олександр Боговид.

Патрульна поліція Львівської області наголошує, що двоколісні є повноцінними учасниками дорожнього руху.

«При маневруванні як автомобілісти, так і мотоциклісти мають впевнитися, що це безпечно. Обов’язково сповіщати про наміри здійснити поворот», – додав командир роти 3 батальйону патрульної поліції Львівщини Любомир Цісельський.