У Львові труїтимуть щурів

У місті проведуть весняну суцільну одномоментну дератизацію
     1124  

З 11 квітня у Львові, Винниках, смт Рудно та смт Брюховичі розпочнуть щорічну сезонну дератизацію. Вона триватиме до 18 травня включно й охопить також житловий сектор приватної забудови. Про це повідомив директор комунального підприємства Львівської обласної ради «Профілактична дезінфекція» Роман Добуш.

Складено плани-графіки, згідно з якими фахівці відділів профдезінфекції у присутності представників ЛКП побудинково проводитимуть суцільну дератизацію на території ЛКП. Згідно з планами-графіками, фахівці розкладатимуть отрутопринаду в підвальних приміщеннях житлових будинків.

Одночасно дератизаційні заходи проводитимуть у підвальних приміщеннях дитячих садочків, навчальних закладів, поліклінік та лікарень, у парках, скверах, а також приміщеннях, які розташовані на цій території.

Також дератизацію проводитимуть в ОСББ, ЖБК та інших установах, з якими укладено угоди.

«Цими заходами ми зменшимо чисельність мишовидних гризунів, які є носіями багатьох інфекційних захворювань, таких як лептоспіроз, туляремія та інші, які можуть призвести до летальних випадків. Дератизаційні роботи в приватному секторі проводять наші фахівці шляхом розкладання отрутопринади в підсобних приміщеннях і підвалах будинків за згоди господаря. У дислокації, де зазначена назва вулиці, номер будинку та прізвище господаря, проведення роботи фіксується підписом господаря будинку.

Необхідно укласти договори з ОСББ на проведення дератизаційних заходів, які таких договорів немає. Також мешканці приватного сектору через оголошення в ЛКП, інформації по радіо та телебаченню зможуть долучитися до проведення суцільної одночасної дератизації, якщо в цьому є потреба. Наприклад, якщо помешкання заселене мишоподібними гризунами. Усі питання щодо проведення весняної суцільної одночасної дератизації та свої побажання просимо адресувати за тел. 271-20-82», – кажуть у комунальному підприємстві Львівської обласної ради «Профілактична дезінфекція».

Мешканці будинків приватного сектору, яких не буде під час проведення суцільної дератизації, за необхідності можуть звертатися до відділів профдезінфекції за місцем проживання:

Залізничний р- н – 292-63-14

Галицький р-н – 271-20-82

Сихівський р-н – 271-20-82

Франківський р-н – 292-63-14

Личаківський р-н – 271-20-82

Шевченківський р-н – 252-27-74.