8 ключів Буквордсу: у Львові відбудеться Дитячий форум

10-13 травня в Палаці мистецтв (Львів, вул. Коперника, 17) відбудеться 11. Дитячий Форум – один з найбільших  фестивальних заходів в Україні для розвитку та радості дітей і їхніх батьків
     461  

Дитячий Форум – це 1000 заходів за 4 дні: читання, конкурси, квести, роботи, віртуальна реальність, ігри, майстер-класи, наукові досліди, спортивні розваги, події для дошкільнят та батьків, а також новинки для дітей від українських видавців на книжковому ярмарку.

Цього року діти-відвідувачі потраплять до чарівного Королівства «Буквордс», подорожуватимуть тематичними землями королівства та збиратимуть ключі від нього. Здобути ключ можна, взявши активну участь у тематичному просторі.

Для діток від 3 до 5 років діятиме окремий простір. Руханки, театральні сценки, майстер-класи, малювання, музика, читання і не тільки.

Квитки в продажу з 10 квітня на сайті bookforum.ua

Вхід безкоштовний для: дітей з багатодітних родин, дітей з малозабезпечених родин, осіб з інвалідністю, дітей переселенців, дітей учасників АТО, учасників бойових дій і героїв Майдану, вихованців дитячих будинків та інтернатів, дітей-сиріт та напівсиріт, пенсіонерів (за віком).

Усі заходи на території Дитячого форуму – безкоштовні.

Стежити за новинами можна: у фейсбуці bit.ly/df_2018, на сайті bookforum.ua